Opis
Tehnički parametri
O vanjskim brodovima
CG Marine




Rezervni dijelovi






Izložba





Kupac






Popularni tagovi: CG Marine 3 KS vanbrodski motor, Kina CG Marine 3 KS Proizvođači motora, dobavljači, tvornice
2 udara 3HP vanbrodski motor
| MODEL | T3 |
| Tip | 2 hoda |
| Visina transuma | 438 mm (S) |
| Dimenzija | 628*289*997 mm (s) |
| Suha težina | 16.5kg |
| Maksimum Raspon okretaja | 4500-5500R/min |
| Ocijenjena snaga (KW) | 2.2 |
| Brzina u praznom hodu (r/min) | 1200±50 |
| Raseljavanje | 70 ccm |
| Dosadan x hod | 46X42 |
| Sustav paljenja | CDI |
| Svjećica | BR6HS-10 |
| Spremnik za gorivo | Izgrađena - u 1.4l |
| Omjer prijenosa | 2.08(27/13) |
| Prijevoz | F-N |
| Propeler | 7¼ × 6-bs |
Pošaljite upit











